S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

Soru: Ankara içi adrese teslimat sisteminiz nasıl çalışmakta?

Cevap: Ankara içi merkez ilçelerden verilecek 100₺ üzeri siparişleriniz aynı gün özel aracımız ile standart kargo ücreti olan 12₺ karşılığında adresinize teslim edilmektedir. Bu hizmetten yarralanmak için sipariş notuna mutlaka özel teslimat  yazılmalıdır.

 

Soru: Sitenizden güvenle alışveriş yapabilir miyim?

Cevap: Evet sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. İthalpastamalzemeleri T.C. Ticaret Bakanlığı ETBİS'de ( Elektronik ticaret bilgi sistemi) onaylanmış bir sitedir. Kontrol için Ticaret Bakanlığı resmi web sitesi https://www.eticaret.gov.tr/siteprofil/62af007b3c4d4d89be67984e6a17ac69/wwwithalpastamalzemelericom linkini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca İthalpastamalzemeleri olarak sadece firmamıza ait, paylaşımsız Sanal Pos kullanılmakta ve tüm kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

 

Soru: Satın aldığım ürün veya ürünler ne zaman kargo yapılır?

Cevap: Hafta içi saat 16:00 a kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün, cumartesi ise saat 13:00 kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün Yurtiçi kargo firmasına teslim edilir ve Yurtiçi kargo takip numarası tarafınıza iletilir. Resmi tatiller ve Pazar günleri ödemesi yapılan siparişler takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

 

Soru: Satın aldığım ürünler kaç gün içerisinde elime ulaşır?

Cevap: Kargoya teslim edilen ürünler genellikle ertesi gün alıcıya ulaşmaktadır ancak mesafe ve dağıtım bölgesine göre bazı gönderilerin teslimatı 2.güne sarkabilmektedir.